dissabte, 30 de maig del 2015

Ressó a la premsa digital, internet i la ràdio


Les jornades segueixen tenint ressó mediàtic. Aquesta setmana apareixem a l'agenda cultural del Circ de la Cultura i el nostre president ha estat entrevistat a Tarragona Radio, on ha pogut parlar una mica del club, de les jornades i del rol en general i dir que tothom ha jugat a rol, doncs han jugat a papes i mames...
També ens fà ressó el nostre amic +Joan Tretze desde el seu magnífic webcómic, el qual us recomanem efusivament. 

Estem contents de donar visibilitat als jocs de rol fora dels ámbits habituals, normalitzant-lo i fent que es pugui sentir parlar d'ell i bé a la vida quotidiana. Això respón a un dels objectius de la nostra associació. 

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada

Nota: Només un membre d'aquest blog pot publicar entrades.